KONST / Litografier / Färglitografi 12376344
nr 1237 6344
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Färglitografi, Djurgårdsfärjan. Signerad, numrerad 159/360. 55x65cm.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 februari 2019
kl 18:03:31
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann